Informace o nás

Firma Adeline působí v České republice již poměrně dlouho a jelikož chceme stále více a více spokojených zákazníků, rozhodli jsme se naše služby rozšířit také na internet. Proto jsme pro Vás spustili e-shop, který naleznete na adrese www.kabelky-adeline.cz. V naší nabídce, která je opravdu široká, tak můžete nalézt nejrůznější rduhy kabelek, jako příklad bychom mohli uvést společenské kabelky, textilní kabelky, kožené kabelky, či městské kabelky.

 

Dále Vám na našem e-shopu Kabelky Adeline můžeme nabídnout bižuterii. A z bižuterie Vám uvedeme také pár příkladů. Nabízíme například náhrdelníky, korále, náušnice, náramky, prsteny nebo brože.

 

A jako třetí a zároveň posledním velkým oddílem v našem elektronickém obchodě je kategorie zvana Doplňky. Co si pod tímto pojmem můžete představit? Doplňky které Vám nabízíme jsou opravdu různé, opět Vám nabídneme krátký přehled: deštníky, peněženky, pásky, šátky, šály a jako speciálními doplňky se na Adeline můžeme pyšnit dárkovými poukázkami a dokonce Vám nabízme i dárkové balení, takže pokud si přejete dárek pěkně zabalit, pro nás to není žádný problém.

 

To všem Vám nabídne pouze náš e-shop Kabelky Adeline. Ovšem ještě stále nejsme u konce výčtu toho, co nabízíme. Kabelky totiž nejsou jen o nošení, ale i tom, aby k sobě všechny módní doplňky pěkně šly. Takže u nás nejen můžete dobře nakoupit, ale zároveň Vám také poradíme při výběru, či jen jakékoliv obecné otázce, kterou nám položíte. Jsme tu jen a jen pro Vás a to se nezmění, protože Adeline je e-shop dělaný s láskou a nadšením.

 

 


Historie projektu

V této části můžete popsat historii Vašeho projektu a co Vás vedlo k nápadu jej realizovat. Je vhodné se také zmínit o důležitých milnících a poděkovat lidem, kteří se na projektu účastnili.


Naši uživatelé

Zde je vhodné popsat, kdo jsou Vaši cíloví uživatelé a proč je právě tento projekt pro ně důležitý. Důležité je Vaše návštěvníky také motivovat, aby se na tyto stránky pravidelně vraceli.


Kontakt

Adeline

+ 420 722 666 677


Erotické spodní prádlo, kalhotky, tanga, podprsenky, košilky, korzety levně, podvazky, punčochy, levné plavky, pyžama, noční košile, župany, punčochy, ponožky, moderní nábytek, botníky do malé předsíně, dětský nábytek, houpací sítě, závěsná křesla, jídelny, komody výprodej, knihovny nábytek, ložnice, matrace, nábytek z masivu, nábytek BRW, obývací pokoje, plastový nábytek, postele s úložným prostorem, ratanový nábytek, rustikální nábytek, sedací pytle, sedací soupravy, kožené sedací soupravy, skříně s posuvnými dveřmi, zahradní nábytek, levný nábytek, levné botníky, bytové doplňky a dekorace, český nábytek, dětský nábytek, dílenský nábytek, levné houpací sítě, jídelny, levné komody, konferenční stolky, koupelnový nábytek, levné kuchyně, kovový nábytek Bzenec, levné ložnice sestavy, levné matrace, nábytek z masivu, obývací pokoje, levné postele, rustikální nábytek bazar, levné sedací pytle, levné sedací soupravy, kožené sedací soupravy levné, levné skříně, levné stoly, levný zahradní nábytek, koupelny, vodovodní baterie, umyvadla, wc mísy, vany, elektronické bidety, sprchové kouty, sprchové vaničky, koupelnové doplňky, koupelnový nábytek výprodej, bojlery, radiátory, expanzní nádoby, levné spodní prádlo, dámské spodní prádlo, erotické prádlo, levné podprsenky, sportovní podprsenka, kalhotky, tanga, svatební spodní prádlo, topy, tílka, košilky, korzety, podvazky, saténové prádlo, bezešvé spodní prádlo, sportovní prádlo, pánské spodní prádlo, pánská tanga, pyžama, noční košile, župany, dětské spodní prádlo, plavky 2012, dívčí plavky, pro těhotné a kojící, nářadí, aku nářadí, auto nářadí, elektrické nářadí, kompresory, pneu nářadí, boxy na nářadí, brašny, nářadí Knipex, nýtovací kleště, ruční nářadí, dárky, dárky pro muže, dárky pro ženy, dárky k narozeninám, čokoládové dárky, dárek k výročí, svatební dary, dárky k svátku, erotické dárky, ptákoviny, vtipné dárky, dárky k valentýnu, dárky pro děti, vánoční dárky, levný nábytek, moderní nábytek, fitness výživa, nábytek z masivu, levné sedací soupravy, koupelnové doplňky, prádlo,